Українська ефірна битва

A look at three aspects of wartime radio in Ukraine; the interception of communications between Russian soldiers; how broadcasters are using radio to combat censorship online; and the mysterious silence of a radio transmitter known as 'The Russian Lady'. Read more at FINANCIAL TIMES.

Погляд на три аспекта радіовійни в Україні: перехоплення зв'язку між російськими солдатами; як радіо використовується для боротьби з цензурою в Інтернеті; і таємниче мовчання радіопередавача, відомого як «Російська леді».

Настане день, закінчиться війна

Андрій W9KM написав в одному із радіоаматорських чатів: "Пожалуйста запишите эти позывные: W9CY, WX9VOR, K9STM, WA9FVP, K9QA, W9UEY, K9BAR, K9POL, KA9I, KD9QKN. Наши коллеги, откликнулись на просьбу о помощи для Сум. Помогли с радиостанциями, медикаментами для ТО. Война закончится. Если встретите кого-то из них в эфире - скажите пожалуйста спасибо".

Блог UY2RA знову в "эфірі"

Після тривалого періоду мовчання, викликаного бойовими діями і блокадою Славутича, запрацював блог Чернігівського радіоаматора Єгора, UY2RA, відомого як "Гоша-радіст". Що трапилося за цей час читайте на його сайті: https://gosh-radist.blogspot.com/.